Smak Wakacji

... Twoje wakacje życia...

  
  

Wakacje dla dzieci

Co chwila możemy usłyszeć o różnych koloniach i wyjazdach przeznaczonych dla dzieci i młodzieży. Jest to wspaniała rozrywka. Warto więc wysłać swoje dziecko na różnego rodzaju kolonie czy zimowiska lub biwaki szkolne. Programy koloni dla dzieci w tych czasach są bardzo rozbudowane i dostarczą im wiele atrakcji. Jest to wspólne zwiedzanie, plażowanie oraz dobra zabawa. W planie takich wycieczek często są różnego rodzaju gry i zabawy oraz wycieczki piesze i rowerowe, dyskoteki czy karaoke lub konkursy muzyczne. Znajdzie się w nich także siatkówka czy koszykówka lub piłka nożna oraz tenis ziemny i stołowy.  

Wyjazdy dla dzieci i młodzieży Niektóre kolonie oferują dzieciom przygody bardzo aktywne. Zalicza się do nich przykładowo nauka obsługi oraz przejażdżki bardzo nowoczesnymi pojazdami dwukołowymi czy jazda quadami po specjalnych wyznaczonych trasach pod okiem wprawnych i doświadczonych opiekunów. Ciekawą i bardzo interesującą zabawą dla dzieci organizowaną na koloniach jest także zorbing czyli zabawa w ogromnej dmuchanej kuli czy paintball polegający na zabawie karabinkami strzelającymi żelowymi kulkami. I tutaj ważna informacja, aby zaspokoić rodziców. Ich dzieci nigdy nie strzelają do siebie tylko do wyznaczonych celów statycznych.

Dostępne są również wycieczki na strzelnice, na których dzieci nauczą się strzelać z wiatrówki czy z łuku. Dostępne są także różne przygody wodne oraz traperskie. Do wodnych zaliczają się wyprawy rowerkami wodnymi czy budowa tratw, a do traperskich nauka czytania map czy korzystania z kompasu oraz GPS-a oraz nauka udzielenia pierwszej pomocy. Na takiej koloni dzieci nie tylko odpoczną ale także wiele się nauczą. Jest to perfekcyjne rozwiązanie na spędzenie lata dla twojego dziecka.